Talent AG

Články k tématu Talent AG

Obrázek k článku Talent AG

Nenechávejte si svůj hudební talent jen pro sebe a pojďte se o něj podělit s ostatními! Přijďte si zahrát nebo zazpívat ve středu 24. dubna 2024 od 14:30 do auly AG.

V úterý 11.6. se v aule školy konala hudební soutěž TALENT AG.
V porotě zasedli dva profesoři, Anna Würtherlová a Christián Pšenička, a dva studenti, Štěpánka Moudrá a Matyáš Berdych.
V jedenáct hodin se v aule sešlo přes 100 posluchačů, aby si poslechli krásné výkony mladých hudebníků.

TALENT AG 2012
ve středu 6. června 2012 od 12:00 hod.
Přihlášky lze odevzdávat již jen do konce tohoto týdne (18. května 2012) na email krausova@arcig.cz.

Máte někdy pocit, že máte na víc, než na sezení v lavici a dělání domácích úkolů? Jste šikovní? Máte na to? Umíte něco víc? Chodíte na AG?

Samozřejmě, že ano! Talent AG je každoroční příležitost ukázat se v tom, v čem záříte! Nebojte se vyniknout, nebojte se zvítězit, nebojte se nebát se!

V pátek proběhla v kapli školy přehlídka hudebních vystoupení studentů, kteří se aktivně věnují ve svém volném čase hudbě, ať už jednotlivě nebo v různých hudebních uskupeních.

Soutěž Talent AG se vrací,

proběhne 28.5. od 11 hod.
Zájemci, přihlaste se :)

Kdo letos získá putovní pohár?

V úterý 3. 6. jsme měli na každoroční přehlídce v kapli školy příležitost slyšet nadané studenty, kteří se vedle studia ve svém volnu věnují hudbě.
A kdo bude mít doma putovní pohár tentokrát? Dozvíte se dále...

3.června od 14.00 v kapli školy

Přihlášky v kabinetu HV č.502 v 5.patře do 30.5.2008.

Těšíme se na Vás!!!!

Mgr. Marie Kroftová, Mgr. Jana Soldánová

Rok se s rokem sešel a už je za námi další ročník hudební soutěže s názvem Talent AG. Sešli jsme se 5. června v kapli ve 13.50 hodin a bylo nás opravdu dost.

Dne 6.6.2006 ve 12.00 hodin se ve školní kapli AG konala, jako již každoročně, hudební soutěž Talent AG. Celkem se soutěže zúčastnilo 15 studentů ze tříd nižšího i vyššího gymnázia, kteří hráli na klavír, housle a lesní roh. Na hudební přehlídce zazněl i zpěv.

Stránky