Jídelna

V případě prázdnin a dnů ředitelského volna odhlašuje škola obědy všem žákům centrálně. V jiných případech (třídní výlet, adaptační či sportovní kurzy atd.) si žáci/jejich zákonní zástupci odhlašují obědy sami. Odhlášení musí proběhnout do 10 hodin předcházejícího pracovního dne. 

Arcibiskupské gymnázium nemá vlastní jídelnu a vzhledem k rekonstrukci jídelny v Křesťanském domově mládeže (jidelna.kdm.cz), kterou gymnázium doposud využívalo, budou ve školním roce 2022/23 obědy zajišťovány externím dodavatelem formou RE krabiček a ve škole bude zřízena výdejna obědů. Administrace obědů přímo u dodavatele na www.strava.cz za použití přihlašovacích údajů. (v případě nemoci lze odhlásit oběd do 10:00 předcházejícího pracovního dne). Cena oběda bude pro žáky 69 Kč. 

Podrobnější informace ke stravování ve školním roce 2022/23 najdete pod článkem, stejně jako přihlášku ke stravování (tu najdete i v záložce rodiče/žáci  - formuláře a žádosti).  Vyplněnou přihlášku odevzdejte prosím do 30. června 2022 třídním učitelům. Pokud přihlášku nestihnete předat třídním učitelům do konce června, můžete posílat vyplněné přihlášky do 31. července 2022 na školní mail gymnazium@arcig.cz.

 

AG je zapojeno do projektu Obědy pro děti, který pomáhá financovat obědy sociálně znevýhodněným dětem (v našem případě nižšího gymnázia). V případě, že byste tuto pomoc rádi využili, kontaktujte prosím přímo ředitele školy O. Mrzílka. Bližší informace k projektu najdete na webových stránkách školy.

Články k tématu Jídelna

Obrázek k článku Stravování s firmou Ekolandia

Prosíme rodiče, aby zkontrolovali, jak mají jejich děti objednané obědy, každý den nám zbývají. Také upozorňujeme na reklamu na stránkách strava.cz.

Obrázek k článku Přeplatky za stravu v KDM

Provoz stravovacího systému KDM byl ukončen k 30. 6. 2022.

Obrázek k článku projekt Obědy pro děti

Obědy pro děti pomáhají dětem, které se ocitly v situaci, kdy si jejich rodiče nemohou dovolit jim zaplatit obědy ve školních jídelnách.

Obrázek k článku Aktuální informace ke stravování ve škole ve školním roce 2022/23

Firma Ekolandia zajišťující v příštím školním roce obědy na AG by měla nejpozději 23. srpna e-mailem kontaktovat všechny, kteří podali ke stravování přihlášku, a předat vám přihlašovací údaje do systému na webových stránkách www.strava.cz a také pokyny k platbě stravného.

Jako každým rokem, i letos v červnu se uskuteční veřejná stravovací komise, která je určena zejména rodičům strávníků školní jídelny KDM, ale také pedagogům a studentům AG.

Ve školní jídelně je od září k dispozici nový pomocník. Jmenuje se konvektomat a umí mnoho věcí - upeče maso, uvaří přílohy a při výdeji jídel se v něm uchovává jídlo na předepsanou teplotu.

Kvůli plánovanému výpadku elektřiny nebude v úterý 28. června 2016 vařit školní jídelna Křesťanského domova mládeže.

Je tu konec školního roku a my jsme se vás opět po roce ptali, jak vám chutná, co máte nejraději a jak nás vlastně hodnotíte. Dostali jsme 236 odpovědí, za které vám děkujeme. Pojďme se nyní podívat na výsledky.

Zaměstnanci školní jídelny KDM srdečně zvou všechny strávníky a jejich rodiče.

Vážení rodiče,
jako každým rokem, i letos v červnu se uskuteční veřejná stravovací komise, která je určena zejména rodičům strávníků školní jídelny KDM, ale také pedagogům a studentům AG.

Stránky