Ostatní

Články k tématu Ostatní

Obrázek k článku Poděkování a výtěžek sbírky Světlo pro Bachmut a Charkov

Publikujeme zde dopis organizátora sbírky Milana Švrčiny adresovaný řediteli AG, kde najdete vedle poděkování také seznam věcí, které se nám na AG podařilo pro potřebné na Ukrajině shromáždit. I my děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili!

Obrázek k článku Sbírka světlo pro Bachmut -  do 6. ledna 2023

Arcibiskupské gymnázium opět pomáhá Ukrajině. Do 6. ledna 2023 máte možnost přinést na AG baterky AA a AAA, čelovky, dílenská svítidla i tlusté svíčky. Učitel matematiky Mgr. Milan Švrčina, který již téměř čtyři měsíce pomáhá jako dobrovolník na Ukrajině, odveze shromážděný materiál v lednu na Ukrajinu osobně. Pana Milana Švrčinu známe na AG také jako dárce Eudoxova planetária.

Obrázek k článku Výsledky sbírky Bílá pastelka

V polovině října se 22 studentů AG aktivně zapojilo do pomoci nevidomým jako dobrovolní prodejci 23. ročníku sbírky Bílá pastelka.

Obrázek k článku Školní kolo mistrovství v piškvorkách

Strategická hra na čtverečkovaném papíře. To jsou piškvorky. Zúčastněte se mistrovství v piškvorkách a dostaňte se přes školní, oblastní a krajské kolo až do grandfinále v Brně (8. a 9. prosince).

Obrázek k článku Sbírka AG na pomoc postiženým tornádem

Společně s panem ředitelem jsme se rozhodli, že se jako AG zapojíme do pomoci lidem z Podluží, které postihlo ničivé tornádo. Více v krátkém videu.

Obrázek k článku 1100 let sv. Ludmily - poděkujme ženám

Připomeňme si odkaz sv. Ludmily tím, že poděkujeme všem ženám, které svou laskavou péčí pomohly pandemii zvládnout.

Obrázek k článku Rozhovor s ředitelem AG v České televizi

Ředitel Arcibiskupského gymnázia odpovídá na otázky redaktora Jakuba Pacnera o Otevírání škol v pořadu Studio ČT24 (od 12:48).

Obrázek k článku Tříkrálová sbírka letos online

Arcibiskupské gymnázium se každý rok výrazně podílí na Tříkrálové sbírce České charity.

Obrázek k článku Vzpomeňte s námi v modlitbě na Ninu Hustedovou

Vážení absolventi, učitelé, žáci a přátelé Arcibiskupského gymnázia, se smutkem Vám oznamujeme, že zemřela naše absolventka Nina Hustedová.

Obrázek k článku Zveme vás na virtuální Běh za Aničku

Akce je na podporu onkologicky nemocných dětí. Všechny vybrané prostředky získají spolek Nové háro, Nadační fond Modrý hroch, Nadační fond dětské onkologie Krtek a Nadační fond Pink Bubble.

Stránky