Hudební zkušebna

2024/2025

Chcete si založit kapelu? Máte kapelu a nemáte kde zkoušet? Potřebujete cvičit na hudební nástroj?

Pokud potřebujete čas od času nějaký prostor pro hudební produkci, tak odevzdejte přihlášku v kanceláři 210 ideálně do 15. 9. 2024. Přidáme vás do přehledu oprávněných osob a na recepci vám vydají klíč. V místnostech má přednost školní výuka, výuka kroužků, pronájmy. Pokud máte zájem místnost využívat pravidelně v nějakém čase, můžeme vám udělat rezervaci. Jste povinni dodržovat Školní řád, Provozní řád místností a Návody k užívání vybavení.

108 - zkušebna kapel 

Místnost je vybavena hudebními nástroji, komby, mikrofony a proto je její užívání zpoplatněno částkou 300Kč/školní rok na účet číslo 304547021/0100 s variabilním číslem 200 a jménem žáka v poznámce. Pokud je někdo členem více kapel, vypíše na přihlášky členy a názvy obou kapel, platí pouze jednou.

701 - kůr s varhanami

Zájemci o možnost cvičit na varhany se po přihlášení musí domluvit s lektorem kroužku a osobně absolvovat proškolení k užívání nástroje. Účastník kroužku varhan se již nemusí dávat přihlášky pro užívání místnosti a má přístup do místnosti automaticky.

801 - aula

V aule je klavír a poměrně dost prostoru. Důležité je vědět, že aula je stejný prostor jako kůr s varhanami a uživatelé kůru mají přednost.

503/112 - učebna s klavírem/klavinovou

Zájemci o využívání klavíru mohou být nejen ve 108 (elektrické klavíry), v aule (akustické křídlo), ale i v 503 (akustické pianino) nebo ve 112 (klavinova). Kromě 108 je možné prostory využívat bez poplatku.

 

Pokud nepotřebujete využívat vybavení místností výše a přesto potřebujete místnost ke cvičení, třeba i jednorázovému, tak se přijďte domluvit s A. Hora do kanceláře 210. Nejlépe s předstihem.