ITÁLIE - koncertní zájezd

Vážení rodiče, milí studenti,

v termínu 19. - 30. 6. pořádá Sbor a orchestr AG koncertní zájezd po italských městech Neapol a Bari. Budeme mít celodenní zastávky také ve městech s bohatou historií Bologna a Ravenna. Ubytováni budeme v Neapoli a ve druhé části zájezdu v historickém městě Lecce na jihu Itálie. Koncertovat budeme s programem Antonio Vivaldi: Gloria a Credo, Antonio Vivaldi: Koncert pro housle, violoncello a orchestr B-dur a Flétnový koncert F-dur. V průběhu zájezdu se také zúčastníme hudebního doprovodu dvou liturgií v dominikánských klášterech.

Přiloženou závaznou přihlášku, (Přihláška - Itálie 2020 upr..docx) prosím, odevzdejte nejpozději do 6. 2. 2020 buď na zkoušce sboru, nebo e-mailem na adresu: kateasfoura@gmail.com

Program zájezdu naleznete zde v příloze: Itálie_2020_-_program_cesty.pdf

Více informací a odpovědi na Vaše dotazy poskytne sbormistryně Aikaterini Asfoura: kateasfoura@gmail.com, 773875037

a také vedoucí zájezdu Pablo Chacon: ppchacon@gmail.com, tel: 731433010

Sbor v Arcibiskupském paláci

Dne 18. 12. 2019 účinkovali vybraní členové Sboru Arcibiskupského gymnázia v reprezentačních rokokových sálech Arcibiskupského paláce při slavnostním setkání s J. Em. Dominikem kardinálem Dukou, arcibiskupem pražským. Adventního setkání se zúčastnili mnozí významní hosté, mezi nimiž byli např. armádní generál Ing. Aleš Opata či bývalý předseda vojenského výboru NATO, generál Petr Pavel.

 

Stránky

Subscribe to Zdroj pro titulní stránku