Slavnostní adventní koncert AG - 7. 12. 2017

Sbor a orchestr Arcibiskupského gymnázia uvádí slavnostní adventní koncert, na kterém Vám představí hudbu slavných českých mistrů 17. a 18. století (Pavel Josef Vejvanovský, Adam Michna z Otradovic a Bohuslav Matěj Černohorský). Koncert se uskuteční ve čtvrtek 7. prosince od 19:00 v kostele ČCE na Vinohradech (Korunní 60, Praha 2). Vstupenky budou k dispozici na místě. Srdečně zveme a těšíme se na Vás!
Igor Angelov

 

 

Španělsko 2017: Andalusie

Sbor a orchestr AG pořádá hudební zájezd do Andalusie v termínu 21. 9. - 1. 10. 2017. Na zájezd jsou zváni všichni studenti, které zajímá Španělsko a jeho kultura, historie a hudba. Podrobné informace včetně programu najdete v přiloženém dokumentu. V případě zájmu prosím vyplňte přihlášku dle informací v přihlášce a pošlete do 31. 5. 2017.

Těšíme se na Vás!

Vyšlo nové CD!

Jménem Sboru a orchestru AG mi je velkým potěšením oznámit, že na vrátnici je k dispozici k zakoupení za 250,- nové CD s nahrávkami druhé a třetí mše ze sbírky Sacra et litaniae Adama Michny z Otradovic. Ukázky si můžete poslechnout zde na stránkách: https://hudba.arcig.cz/nahravky/michna-sacra-et-litaniae.

Přejeme příjemný zážitek.

Marie Trefná

 

 

Proběhl Slavnostní Velikonoční koncert

V úterý, 25. 4., proběhl Slavnostní Velikonoční koncert Sboru a orchestru AG. Kromě členů sboru a orchestru vystoupili i studenti mladších ročníků Hudební výchovy.

Tématem koncertu bylo výročí 500 let reformace církve a posluchači měli možnost slyšet skladby D. Buxtehude a skladby s Velikonoční doby z dob protestantské revoluce.

Děkujeme za krásný zážitek všem, kteří se na přípravách a realizaci koncertu podíleli.

Marie Trefná

     

Stránky

Subscribe to Zdroj pro titulní stránku